۱۵:۲۹:۱۳ - چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پری ناز اسبلی مهاجرانی دبیرحزب دفاع ازایثارگران وقانون اساسی استان
وحدت شاه کلیدظهوراست
آیرال خبر ❌پریناز اسبلی دبیرحزب دفاع ازایثارگران وقانون اساسی استان در جشن هفته وحدت حسینیه الغدیر گفت وحدت شاه کلیدظهوراست . ❌حرمت به گرایش هاونگرش ها دفاع ازحقوق اقلیت وبه رسمیت شناختن تنوع وتفاوت قومی مذهبی وهوشیاری به توطئه های دشمنان وجلوگیری ازتفرقه های مذهبی شرط لازم همبستگی ووفاق ملی واجتماعی است . ❌ضرورت فراهم […]

آیرال خبر
❌پریناز اسبلی دبیرحزب دفاع ازایثارگران وقانون اساسی استان در جشن هفته وحدت حسینیه الغدیر گفت وحدت شاه کلیدظهوراست .
❌حرمت به گرایش هاونگرش ها دفاع ازحقوق اقلیت وبه رسمیت شناختن تنوع وتفاوت قومی مذهبی وهوشیاری به توطئه های دشمنان وجلوگیری ازتفرقه های مذهبی شرط لازم همبستگی ووفاق ملی واجتماعی است .
❌ضرورت فراهم کردن زمینه لازم برای ارتقا اندیشه اسلامی ومعنویت واخلاق محمدی ومعیار قراردادن انها وجلوگیری از رذیلت های اخلاقی ازجمله ریا،تملق بی بندباری ازاهم وظایف حزب دفاع ازایثارگران وقانون اساسی میباشد .🔺وی با اشاره به وظایف منتظران ظهور برای ایجاد وحدت میان مسلمانان در دوران غیبت، ابراز کرد: امام زمان(عج) احیاگرِ قرآن و سنت و تنها کسی است که حقیقت را آشکار می کنند، لذا منتظران نیز در دوران غیبت باید با استفاده از ظرفیت ها و بسترهایی همچون هفته وحدت، بسترسازی های لازم را برای ظهور امام زمان(عج) فراهم کنند.

🔻اسبلی با با بیان اینکه «وحدت» میان شیعه و سنی زمینه ساز ظهور است، خاطرنشان کرد: یکی از عوامل تاخیر در ظهور، تفرقه های موجود میان مسلمانان است که موجب دوری از حق می شود لذا اگر این تفرقه برداشته و به مشترکات پرداخته شود تا دل ها به هم نزدیک گردد آنگاه بنابر فرموده امیرالمومنین امام علی(ع) کینه ها از دل ها برداشته و حقیقت آشکار می شود؛ بنابراین، همگان زیر پرچم «قل لا أَسئَلُکُم عَلَیهِ أَجراً إِلاَّ المَوَدَّهَ فِی القُربى» قرار می گیرند و این مودت و محبت به اهل بیت(ع)، ظهور را نزدیک می کند.
ادرس کانال
@iralkhabarkanalاینستا گرام parinaz.asbli