۱۰:۲۴:۳۷ - چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه سیاست گذاری تبریز 2018/
پورمهدی: انتقاد رسانه ها را با تمام وجود می پذیریم/برنامه های کلیشه ای خود را به حساب تبریز ۲۰۱۸ نگذارید!
آیرال خبر به گزارش آیرال، شامگاه سه شنبه، جلسه شورای سیاستگذاری تبریز ۲۰۱۸ با حضور ” محمد صادق پورمهدی” معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، “صادق نجفی” شهردار کلانشهر تبریز، “مرتضی آبدار” مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از اعضای کارگروه های اجرایی تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد. در این جلسه “محمد صادق […]

آیرال خبر
به گزارش آیرال، شامگاه سه شنبه، جلسه شورای سیاستگذاری تبریز ۲۰۱۸ با حضور ” محمد صادق پورمهدی” معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، “صادق نجفی” شهردار کلانشهر تبریز، “مرتضی آبدار” مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از اعضای کارگروه های اجرایی تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد.

در این جلسه “محمد صادق پورمهدی” با اشاره به فرصت کوتاه باقی مانده تا تبریز ۲۰۱۸ و ضرورت توجه مسئولان به این مهم و شرکت مستمر در جلسات شورا، بیان کرد: با توجه به اینکه فرصت زیادی تا رویداد تاریخی تبریز ۲۰۱۸ باقی نمانده است، خواهشمندیم تا مسئولان و اعضای کمیته های مربوط بطور جدی و مستمر جلسات شورای سیاست گذاری را پیگیری کنند.

وی پس از ارائه گزارش شهردار تبریز از آخرین برنامه های تدوین شده جهت پیشبرد تبریز ۲۰۱۸، ادامه داد: خواهشمندیم از این پس شهرداری برنامه هایی را که در راستای تبریز ۲۰۱۸ پیشنهاد می کند، به صورت مکتوب ارائه دهد، تنها زمانی برنامه حقیقتا پذیرفته خواهد شد که با برنامه ریزی و زمانبندی مشخص ارائه شده باشد!

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با استقبال از انتقادات سازنده در راستای آمادگی هرچه بیشتر استان جهت استقبال از مسافرین کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ گفت: تمامی انتقادات را با تمام وجود می پذیرم و تمامی تلاش خود برای پیگیری اعتبارات ملی را نیز انجام می دهم. اما برای کار کردن؛ نباید منتظر تخصیص اعتبارات از سوی دستگاه های مرکزی باشیم.

پورمهدی افزود: سایر دستگاه های اجرایی دخیل در تبریز ۲۰۱۸ نیز، برنامه های خود را به شورا ارائه دهند و تنها پیگیر تخصیص ۱۰ درصد از اعتبارات متمرکز دستگاه های ملی به امر تبریز ۲۰۱۸ نباشند.

وی تاکید کرد: تمرکز اصلی برنامه های ۲۰۱۸ بر روی تبریز است و تلاش می کنیم که سایر شهرستان ها نیز از برنامه های درنظر گرفته شده در این رویداد فرهنگی بهره مند شوند.

پورمهدی با انتقاد بر بخشی از گزارش عملکرد معاون عمرانی شهرداری تبریز، مبنی بر افتتاح ساختمان جدید پایانه ترمینال تبریز،عنوان کرد: بسیاری از برنامه‌ها اگر تبریز ۲۰۱۸ هم نبود در تبریز اجرا می شد و از این پس هیچ کسی نباید برنامه های کلیشه ای خود را به حساب تبریز ۲۰۱۸ بگذارد.

وی همچنین در ادامه سخنان خود با انتقاد از معاون فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، اضافه کرد: انتظار ا از شهرداری ارائه برنامه ها و تصاویر جدیدی از تبریز است، شایسته نیست با اقلام اطلاع رسانی بصری تکراری در جلسه به گزارش عملکرد بپردازید.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه “استان ما ظرفیت‌های فراوانی در حوزه گردشگری دارد” ابراز داشت: ما می‌توانیم رسانه‌ها را پای کار بیاوریم تا رویداد تبریز ۲۰۱۸ مردمی‌تر برگزار شود.

پورمهدی با اشاره به گلایه شهردار تبریز مبنی بر افزایش انتقادات رسانه‌ای با افزایش حجم اقدامات عمرانی و گردشگری برای ۲۰۱۸ گفت: همه مدیران در اتاق شیشه‌ای نشسته‌ایم، لذا باید فضا را باز کنیم تا رسانه‌ها ایرادات ما را به ما اطلاع داده و از این ظرفیت برای مدیریت استفاده کنیم. رسانه‌ها هم باید در راستای تقویت تبریز ۲۰۱۸ قدم بردارند، ضمن اینکه انتقادات منصفانه هم مطرح شود
کد خبر۱۰۰۰۷۴
انتهای پیام/

تبليغات
تبلیغات در آیرال خبر اعطای نمایندگی بیمه نیکاد تابناك وب تابناك وب تابناك وب