تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه :
حوزه : آذربایجان شرقی, اخبار, ورزشی
شماره : 35248
تاریخ : ۱۹ خرداد, ۱۴۰۰ :: ۱۷:۴۷
معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز خبر داد: ثبت‌نام در مدارس ورزشی شهرداری تا پایان خردادماه ادامه دارد

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از تداوم ثبت‌نام مدارس ورزشی شهرداری تبریز تا پایان خردادماه خبر داد.

به گزارش آیرال خبر، بهمن عبدی در خصوص آغاز ثبت‌نام مدارس ورزشی شهرداری تبریز در تابستان ۱۴۰۰ اظهار داشت: ثبت‌نام در ۷ رشته ورزشی در ایستگاه‌های ثبت‌نام این مدارس آغازشده و تا ۳۱ خردادماه تداوم خواهد داشت. وی افزود: پسران تبریزی می‌توانند برای بهره‌مندی از تجربیات اساتید و پیشکسوتان ورزشی ملی و بین‌المللی در رشته‌های فوتبال، تکواندو، والیبال، کاراته، بسکتبال و کشتی مدارس ورزشی شهرداری تبریز ثبت‌نام نمایند. دختران تبریزی هم برای استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات مدارس ورزشی شهرداری تبریز می‌توانند در رشته‌های فوتسال، تکواندو، والیبال، کاراته، بسکتبال ثبت‌نام نمایند. معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان گفت: ثبت‌نام در این مدارس برای فرزندان کارکنان شهرداری تبریز، اعضای کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید با شرایط ویژه همراه خواهد بود.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای آیرال خبر محفوظ می باشد.