آیرال خبر ،رئیس پلیس فتا ی آذربایجان شرقی گفت: مقدار قابل توجهی داروی غیرمجاز تقلبی توسط این پلیس کشف و به مراجع قضایی تحویل شد.

به گزارش آیرال خبر ، سرهنگ محمد قاسملو در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی رصد و پایش فضای مجازی و مهندسی اجتماعی، فردی که اقدام به فروش داروهای غیرمجاز و تقلبی در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌کرد شناسایی و دستگیر و مقدار قابل توجهی دارو از وی کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: این فرد دارای مشتریانی بوده که اقدام به خرید این داروهای غیرمجاز تقلبی از وی می‌کردند و همچنین برابر بررسی‌های به عمل آمده کلیه داروهای به دست آمده از داروهای غیرمجاز بوده که علاوه بر غیرمجاز بودن، تقلبی نیز می‌باشند که در صورت استفاده توسط مصرف کننده مطمئناً صدمات جبران ناپذیری را به آنان وارد می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: به کلیه‌ی همشهریان عزیز توصیه می‌کنیم به هیچ وجه در دام چنین کلاهبرداری‌ها خود را گرفتار نکنند؛ این افراد ضمن اینکه خود اطلاعات کافی از داروها ندارند و فقط بعنوان یک واسطه‌ی فروش می باشند و پیش از سلامتی مشتریان متاسفانه پول برای آنها اهمیت دارد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در این پرونده نیز، فرد علاوه بر اینکه داروهای غیرمجاز عرضه می‌کرد بلکه این داروها تقلبی نیز بودند و در صورتیکه شهروندان عزیز با چنین مواردی از قبیل فروش دارو و به طور کلی اقلام ممنوعه در فضای مجازی شدند باید مراتب را از طریق شماره تلفن 2188756 یا پست الکترونیکی AZ.SH_FATA@POLICE.IR به پلیس فتای استان اعلام کنند.

کد خبر نگار :121

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.