گروه خانه داری آیرال خبر ،ما برای شما چند نكته مهم در تمیزكردن و نظم‌بخشی به حمام و سرویس بهداشتی را در این مطلب عنوان خواهیم کرد.

 

آیرال خبر ،شاید نوشتن در مورد تمیز كردن حمام و سرویس بهداشتی موضوع جذابی نباشد اما متاسفانه مسئله‌ای مهم است كه همه ما باید از آن به خوبی آگاهی داشته باشیم.با داشتن کودکان شیطان و چند حمام و سرویس بهداشتی، همیشه چیزی برای تمیز كردن در خانه وجود دارد. بنابراین در این مطلب می‌خواهیم نكاتی را در مورد تمیز كردن حمام و سرویس بهداشتی با شما در میان بگذاریم كه با استفاده از آن‌ها كار شما راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

 

وسایل مربوط به تمیزكاری را ساده كنید.

تمام وسایل مربوط به تمیزكاری خانه‌ را در یك جا جمع كنید. آن وقت است که میبینید نمی‌توانید باور كنید كه این‌قدر محصولات مختلف در زمینه شستشو در خانه تان وجود دارد. اگر  مسئله محیط زیست برایتان مهم است و به دنبال زندگی پایدار و سبز هستید.

 

پس اكنون چهار وسیله اصلی در حمام و سرویس بهداشتی را برایتان معرفی میکنیم: یك دستمال میكروفیبر (microfiber)، یك دستمال مخصوص تمیز كردن پنجره، دستگاه اسپری مواد مایع، و برس‌های تمیز كردن توالت. دستمال‌های میكروفیبر تقریبا همه چیز را تمیز می‌كنند و در خانه من جانشین تمام شوینده‌های شیمیایی شده‌اند. كار با این دستمال‌ها بسیار سریع و ساده انجام می‌شود.این است یکی از رازهای خانه‌داری برای داشتن خانه ای تمیزاین است.

 

وسایل مربوط به تمیزكاری را در نزدیكی خود قرار دهید.

اگرچه شاید این ایده كمی هزینه‌بر به نظر برسد، اما من هر كدام از این چهار وسیله را در هر حمام و سرویس بهداشتی خانه‌ام قرار داده‌ام. اگر جایی نیاز به تمیز شدن داشته باشد تمام وسایل مورد نیاز من در نزدیكی‌ام قرار دارد و این كار در كم‌تر از یك دقیقه انجام می‌شود. برای نگهداری از دستمال‌های میكروفیبر و دستمال‌های مخصوص تمیز كردن پنجره، چند قلاب را داخل كمد یا كابینت سرویس بهداشتی یا حمام نصب كرده و دستمال‌ها را به آن‌ها آویزان كنید.

آیرال خبر

كی از حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی كه بیش‌تر از آن استفاده می‌كنید را می توانید اینگونه طراحی کنید.اول اینکه می توانید دیوارهای این فضا را رنگ كنید، دوم :اگردر این فضا یك سینك پایه‌دار وجود دارد و در آن هیچ فضای نگهدارنده‌ای تعبیه نشده است. سینك آن را عوض كنید، و یك كمد مرتفع برای نگهداری از حوله‌های اضافه، وسایل حمام و سرویس بهداشتی، و در آخر چند وسیله تزئینی به آن اضافه كنید. نیمکت های مناسب برای حمام نیز وجود دارد که می توانید از آنها نیز بهره ببرید.

تقریبا از همین ایده‌ها در حمام و سرویس بهداشتی عکس بالا استفاده شده است. به یاد داشته باشید كه در مورد تمیزكاری همه قسمت‌های خانه همه باید شریک باشند.و ایده های خود را در طراحی حمام های کوچک با یکدیگر در میان بگذارید.

دنیای مد: 1394/06/21

کدخبر:11070

کدخبرنگار:120

انتهای خبر

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.