بیمقدار

آیرال خبر- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو از پیگیری برای ایجاد راه دسترسی شهرک مبل و خودرو تبریز از طرف اتوبان شهید باکری خبر داد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از  شهریار، شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از شهرک مبل و خودرو مایان، در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این شهرک شرکت کرد.

بیمقدار در این جلسه ضمن تقدیر از سرمایه گذاران و شهرداری منطقه ۶ تبریز و عوامل مرتبط با شهرک مبل و خودرو گفت: تشویق مالکین به تعامل و همکاری با شهرداری در جهت پیشبرد اهداف ضروری است.

وی در خصوص حل مشکلات این شهرک نیز گفت: در مورد تفکیک قرادادها نیز باید اقداماتی انجام شود و در مورد راه دسترسی شهرک نیز از  طرف اتوبان شهید باکری قول مساعد می دهم.

الهوردی مشفق معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه۶ تبریز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حضور نماینده مجلس، در خصوص جلساتی که در مورد راه دسترسی از اتوبان شهید باکری برگزار شده بود توضیحات کاملی را ارائه داد و برای سایر مشکلات موجود در شهرک تبادل نظر کرده و مقرر شد با پیگیری های جدی در جهت حل مشکلات همکاری های لازم انجام گیرد.

هئیت مدیره شهرک مبل و خودرو نیز در این جلسه با ارائه گزارش از موقعیت شهرک و برخی مشکلات موجود از شهرداری منطقه ۶ به جهت همکاری های لازم با سرمایه گذاران تقدیر کردند.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.