باحجب.JPG

آیرال خبر- معاون اجرایی شهرداری تبریز از برگزاری کلاس های آموزشی برای پارکبانان،پاکبانان وسبزبانان باهمکاری نیروی انتظامی استان خبرداد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، جلیل باحجب با اعلام این خبر گفت: آموزش کارکنان و همکاران مجموعه شهرداری تبریز یک امر ضروری و واجب بوده که باید بطور مستمر تداوم داشته داشته باشد تا فعالیت‌های این نهاد مثمر ثمر واقع شود.
 
وی ادامه داد: یکی از راه‌های اصولی و منطقی در راستای استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها نیروی انسانی آموزش ضمن خدمت کارکنان است.
معاون اجرایی شهرداری تبریز همچنین تاکید کرد: شهرداری‌ها از جمله نهادهای هستند که با مردم بیشترین ارتباط را دارند و در تمامی زمینه‌های اعم از فرهنگی، عمرانی، خدماتی، اجتماعی و… به مردم خدمات ارائه می‌کنند.
باحجب خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی در تمامی زمینه برای کارکنان و کارشناسان شهرداری در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان بسیار حائز اهمیت است.
معاون اجرایی شهرداری تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی با همکاری نیروی انتظامی افزود: خوشبختانه در سال های اخیر نیروی انتظامی استان همواره به عنوان بازوی کمکی شهرداری تبریز بوده و با مشارکت این عزیزان بسیاری از مشکلات شهر تبریزی برطرف شده است.
باحجب همچنین با اشاره به اینکه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان از اهداف مشترک شهرداری تبریز و نیروی انتظامی استان است گفت: فعالیت های نیروی های انتظامی در شهر تبریز بسیار ارزنده است و اگر یک روز شاهد این همکاری نباشیم، بسیاری از امور با اختلال مواجه خواهد شد.
وی ادامه داد: زمانی که مشارکت اجتماعی وجود داشته باشد و همه نهادها دست به دست هم بدهند می توان از وقوع بسیاری از جرایم در شهرها جلوگیری کرد.
معاون اجرایی شهرداری تبریز افزود: یکی از اولویت های کلاس های آموزشی برای پارکبانان،پاکبانان وسبزبانان  ایجاد ارتباط و هماهنگی زحمت کشان شهرداری تبریز با نیروهای انتظامی هست تا جلوی وقوع جرم گرفته شود ونیز در زودترین زمان ممکن وقوع جرم را به نیروی انتظامی اطلاع دهند.
گفتنی است  کارگاه آموزشی ویژه پارکبانان، پاکبانان و سبزبانان در مناطق ده گانه شهرداری تبریز و نیز سازمان های تحت پوشش به همت معاونت اجرایی شهرداری تبریز وباهمکاری نیروی انتظامی برگزار می شود که اولین دوره در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز برگزارشد.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.