شهرک مبل.jpg

آیرال خبر- شهردار منطقه۶ گفت: رشد و اعتلای شهرک مبل و خودرو یکی از خواست های بلند مدت شهرداری منطقه ۶ تبریز است.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، سامان احمدزاده در جلسه مشترک با مدیران شرکت ساخت شهرک مبل و خودرو با بیان اینکه این شهرک یکی از پتانسیل های اقتصادی شهرداری منطقه۶ و غرب تبریز است به لزوم و پیگیری مطالبات و انتظارات شهرداری از این مجموعه پرداخت.

وی با تأکید بر اهداف عالی مسئولان در خدمت گذاری هرچه بیشتر گفت: برنامه ریزی و تصویب مجموعه شهرک مبل و خودرو مایان یکی از گام های بلند و موثر در ساماندهی وضعیت اقتصادی-اجتماعی شهرداری بوده و با پیگیری های جدی موانع موجود در مسیر اعتلای این مجموعه برداشته می شود.

گفتنی است شهرداری منطقه۶ تبریز در نظر دارد با ساماندهی صنوف و صنایع در محدوده ی شهرک صنفی و صنعتی مایان، با توجه به موقعیت استراتژیک و ویژه این قسمت از شهر، گام بلندی را برای ساماندهی غرب تبریز برداشته باشد.

شهرک الماس (شهرک مبل و خودرو در جوار اتوبان غرب تبریز) به عنوان یکی از پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه شش تبریز در زمینی به مساحت ۴۳ هکتار در منطقه ۶ تبریز با مشارکت شهرداری و شرکت طرح و ساخت الماس تبریز به منظور اسکان و انتقال نمایشگاه های مبلمان و خودرو احداث شده است.

منطقه صنفی صنعتی مایان شامل ۱۰۰ واحد صنفی صنعتی بوده که در فاز نخست با احداث و آماده سازی ۴۰ واحد صنفی و در فاز دوم با برنامه ریزی ساخت ۶۰ واحد جدید، زمینه را برای انتقال تدریجی و قطعی مشاغل مزاحم فراهم کرده و تا انتقال کامل مشاغل مذکور توسعه می یابد.

این بازار در زمینی به مساحت ۲۲۰۰۰ متر مربع درابتدای جاده مایان ساخته شده استکه ظرفیت پذیرش ۹۸۱ خودرو را دارا است.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.