میدان شهید بهشتی2

آیرال خبر- شهردار منطقه ۸ تبریز از تبدیل میدان شهید بهشتی به یکی از مراکز گردشگری شهر تبریز خبر داد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، رضا پاک نهاد با بیان این مطلب اظهار داشت: میدان شهید بهشتی تبریز یکی از پتانسیلهای بالقوه گردشگری تبریز است که وجود بزرگترین فرش سنگی جهان در مرکز این میدان نیز بر جذابیت آن افزوده است.

پاک نهاد افزود: متاسفانه به دلیل کم اهمیت شمردن قابلیتهای این میدان در ادوار گذشته، فضای داخلی میدان و واحدهای تجاری زیر پل در مرکز میدان به صورت متروکه در آمده و از لحاظ امنیتی نیز برای شهروندان مشکلاتی به وجود آورده بود که طی ماههای اخیر در جلسات متوالی بر ساماندهی این میدان تاکید داشته و در نهایت با موافقت شهردار تبریز مقرر شد تا از غرفههای داخل میدان شهید بهشتی برای ایجاد کاربریهای پذیرایی و تفریحی استفاده شود.

وی ادامه داد: به زودی در چهار غرفه این میدان رستوران، کافی شاپ، فست فود و مرکز تفریحی راه اندازی میشود و هم اکنون این چهار غرفه در حال تجهیز و راه اندازی هستند که قصد داریم تا در دهه مبارک فجر، با افتتاح این غرفه ها، میدان شهید بهشتی را از حالت بدون استفاده خارج کرده و به مکان گردشگری پذیر شهر تبدیل کنیم.

شهردار منطقه ۸ در پایان اظهار امیدواری کرد: در صدد هستیم با اقدامات انجام یافته و اقدامات تکمیلی آتی بتوانیم میدان شهید بهشتی را به آنچه باید باشد رسانده و به یکی از جاذبههای گردشگری تبریز تبدیل کنیم.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.