تبریز

آیرال خبر- مراسم جشن «من فرزند انقلابی ام» همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی در فرهنگسرا و خانه سلامت ارم برگزار شد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، به همت معاونت فرهنگی و امور ارتباطات شهرداری منطقه ۱۰ تبریز، جشن «من فرزند انقلابی ام» با حضور مدیران منطقه، شهروندان ساکن حوزه، در فرهنگسرا و خانه سلامت ارم برگزار شد.

در ابتدای مراسم ایمان زاده معاون مالی و اقتصادی منطقه ۱۰ شهرداری تبریز ضمن خوش آمد گویی به همکاران و تشکر از حضور پرشور در این مراسم و تبریک آغاز دهه مبارک فجر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و مبارزین در این دهه  را  وظیفه هر ایرانی دانسته و پیروزی انقلاب را آغازی نو برای تداوم و گسترش اسلام ناب محمدی در سراسر جهان ذکر کرد.

وی افزود: ایام‌الله دهه فجر یکی از فرصت‌هایی است که می‌توان انقلاب اسلامی را به همگان نشان داد.

ایمان زاده تصریح کرد: ما باید به بهترین نحو در دهه فجر پیروزی انقلاب را به نمایش بگذاریم.

در ادامه مراسم حسن زاده مدیر کل امور سلامت شهرداری تبریز نیز سخنانی را در باب گرامیداشت ایام الله دهه فجر برای حاضران ایراد کرد.

گفتنی است این مراسم با اجرای برنامه های متنوع از جمله سخنرانی، مسابقه و دیگر برنامه های شاد و مفرح، خاطره ای خوش را در این روز برای شهروندان رقم زد.

در انتهای مراسم نیز به مناسبت دهه فجر و جشن انقلاب به تعدادی از حاضران جوایزی اهدا شد.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.