آیرال خبر- استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر فقرزدایی در جامعه با اشاره به اینکه باید موضوع فقر ریشه یابی شده و بر توانمند سازی محرومین اهتمام جدی بکار گرفت، گفت: باید کارهای خیر را به سمت خوداشتغالی مددجویان سوق داد و آنها را توانمند و خودکفا کرد.

کمک‌های خیران باید به سمت خوداشتغالی و خودکفایی مددجویان سوق یابد

به گزارش آیرال خبر، محمدرضا پورمحمدی در نشست مشترک با شورای مدیران کمیته امداد آذربایجان شرقی که در محل استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه خدمت در کمیته امداد عین عبادت است اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا فقر را در جامعه کاهش دهیم.

وی ضمن تاکید بر فقرزدایی در جامعه با اشاره به اینکه باید موضوع فقر ریشه یابی شده و بر توانمند سازی محرومین اهتمام جدی بکار گرفت، تصریح کرد: باید کارهای خیر را به سمت خوداشتغالی مددجویان سوق داد و آنها را توانمند و خودکفا کرد.

پورمحمدی با اشاره به اینکه تا وقتی که از نزدیک در منازل محرومین حضور پیدا نکنیم، عمق فقر را درک نمی‌کنیم بیان کرد: فقرزدایی باید بصورت جدی صورت گیرد که کمیته امداد تلاش‌های زیادی در این خصوص انجام می‌دهد و وجود فقر در جامعه دردناک است و باید بعد از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، چاره اندیشی اساسی صورت گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی تشریح کرد: باید خیران و مردم جامعه کمک کنند فقر را از جامعه ریشه کن کنیم.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.