شهشهی.jpg

آیرال خبر- معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ تبریز خبر از افزایش ساعات کاری تمامی واحدها و معاونت های شهرداری منطقه ۳ تبریز به ۱۷ عصر تا آخر سال ۹۷ ، برای تسهیل امورات و ارائه خدمات بهینه به شهروندان داد.

 به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، رشید شهشهی گفت: پرسنل تمامی واحدها و معاونت های شهرداری منطقه  از امروز تا روزهای پایانی سال ۹۷ با بیشترین ساعات کاری به شهروندان مراجعه کننده از سطح حوزه، ارائه خدمات می نمایند.

وی افزود: افزایش ساعت کاری روز های پایان سال را از سیاست های در نظر گرفته شده همه ساله شهرداری برای رفاه شهروندان دانست و افزود : در شهرداری منطقه ۳ نیز کارکنان با حضور خود از ساعت هفت و نیم صبح تا ۱۷ عصر، برای ارائه خدمات و جلب و کسب رضایت شهروندان تلاش می نمایند.

شهشهی اظهار داشت: آن دسته از شهروندانی که فرصت ندارند  در ساعات اداری برای انجام امورات خود به شهرداری مراجعه کنند، می توانند از این  فرصت مناسب فراهم شده استفاده نموده و نسبت به  انجام کارهای خود اقدام کنند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه هدف از افزایش ساعت کاری در روز های پایان سال را انجام بهینه امورات و کسب رضایت مندی شهروندان دانست.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.