آسفالت

آیرال خبر- شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: در آستانه فرا رسیدن سال جدید و در قالب استقبال از فصل بهار، عملیات آسفالت ریزی میادین و محلات سطح منطقه توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در حال اجراست.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار و امور ارتباطات شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی با اعلام این خبر گفت: ارائه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت‌های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به فرا رسیدن سال جدید توسط معاونت های فنی و عمرانی و اکیپ های معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه نسبت به اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت ریزی محلات و میادین سطح منطقه  اقدام می‌شود.

فرخی افزود: طی دو سال گذشته تلاش داشته‌ایم در بحث ارایه خدمات محله ای و ساماندهی آبهای سطحی  منطقه ابتدا اقدام به جدول گذاری و آبروسازی نماییم و بعداز ساماندهی اساسی نسبت به آسفالت ریزی محلات اقدام نماییم که در این خصوص نیز شاهد بهسازی تعداد زیادی از محلات سطح منطقه هستیم.

شهردار منطقه ۷ تبریز افزود: شهرداری منطقه  ۷ تبریز جزو یکی از ورودیهای اصلی شهر محسوب می‌شود و سالانه مسافرین زیادی از این مسیر وارد شهر تبریز می‌شوند که در همین راستا شهرداری منطقه ۷ تبریز طی برنامه زمان بندی شده و با اجرای برنامه‌های متنوع به استقبال فصل بهار رفته است.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.