آیرال خبر- سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: با توجه به شرایط جدولی، بازی سختی مقابل تراکتورسازی داریم.

 

به گزارش آیرال خبر، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: با توجه به شرایط جدولی، بازی سختی مقابل تراکتورسازی داریم. این سخت بودن دلایل مختلفی دارد و خودم ۷ سال است که دربی را تجربه می‌کنم، چه زمانی که در مشهد سیاه‌جامگان و پدیده دربی را برگزار می‌کردند، چه اینجا. حساسیت‌ها و تشویق‌ها برای این بازی وجود دارد، اما خدا را شکر الفاظ رکیک در این بازی استفاده نمی‌شود.

وی افزود: خوشحالم جو تبریز از این قاعده مستنثی است. فکر می‌کنم این دربی نقطه عطفی برای فوتبال ما باشد. با توجه به بضاعت‌مان فردا برای پیروزی به میدان می‌رویم. همه وجودمان را گذاشته‌ایم که بازیکنان را به شرایط خوب برسانیم. بازیکنان به اعتماد به نفس خوبی رسیده‌اند. تراکتورسازی نیز آنقدر بزرگ است که نیاز نداشته باشد که ماشین‌سازی مقابل این تیم بخواهد راه بدهد. تراکتورسازی این قدرت را دارد که حتی اگر فردا شکست خورد، در بازی‌های بعدی نتیجه بگیرد. تیمی که سپاهان و استقلال را شکست داده، می‌تواند موفق باشد.

مهاجری گفت: کسانی که برخی حرف‌ها را مطرح می‌کنند، شناختی از ما و عقاید ما ندارند. زمانی که کارم را از شیرین فراز شروع کردم، در ابتدا وضعیت خوبی نداشت، اما کم کم شرایط بهتری پیدا کرد. زمانی که فیروز کریمی در استقلال اهواز حضور داشت، نتیجه خوبی کسب می‌کرد و یادم هست وقتی با شیرین فراز برابر استقلال اهواز بازی کردیم، در شرایطی که نتیجه مهم نبود، با تمام وجود بازی کردیم. شهری که این قدمت را دارد، نیازی به این حرف‌ها نیست و اجازه نمی‌دهد این چیزها وارد شود. شهری که قدمت بزرگ و آدم‌های بزرگ داشته، کسی نباید به خودش اجازه دهد بحث‌های غیر اخلاقی مطرح کند. نمی‌دانم چرا یک‌سری دوستان به خودشان اجازه می‌دهند به خاطر مشترک بودن دو تیم، یک‌سری بحث‌ها را مطرح کنند. نمی‌توانم اعتقاد قلبی‌ام را کتمان کنم و دوست دارم تراکتورسازی قهرمان این فصل شود و پدیده هم سهمیه لیگ را بگیرد، پدیده‌ای که سه فصل سخت را با آن طی کردم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تصریح کرد: بازی فردا مسئله پیاده شدن فرهنگ و اندیشه مردم تبریز است. سوای نتیجه امیدوارم روز خوب فوتبال آذربایجان باشد. تلاش می‌کنیم فردا پیروز شویم و باشگاه پاداش خوبی را هم در نظر گرفته است. باشگاه تلاش می‌کند تا از بازیکن جدید استفاده کنیم. فکر کنم بتوان فردا را روز پاک فوتبال آذربایجان معرفی کرد. ما تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کرده و برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.

مهاجری در رابطه با حضور بازیکن جدید در تیمش گفت: او مشکلی با تیم قبلی‌اش داشته که امیدوارم تا آخر امشب حل شود و بتوانیم فردا از او استفاده کنیم.

وی در واکنش به تغییر ورزشگاه تاکید کرد: ورزشگاه بنیان دیزل ظرفیت کمی دارد. همه می‌دانیم وقتی ورزشگاه پر از تماشاگر باشد، احساس خوبی به همه می‌دهد. فردا اعتبار فوتبال آذربایجان اهمیت دارد و امیدوارم با حضور تماشاگران شاهد عملکرد خوب دو تیم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: بازیکنانم در این مدت خوب کار کرده‌اند. عزیز معبودی محروم است و نمی‌تواند بازی کند. سایر بازیکنان مشکلی ندارند و روی نقط ضعف و قوت تراکتورسازی کار کرده‌ایم و سعی می‌کنیم بازیکنانی که فکر می‌کنیم می‌توانند بهترین عملکرد را برابر تراکتورسازی داشته باشند، به زمین بفرستیم.

مهاجری در ادامه نشست خبری در رابطه با بحث‌هایی که برای بازی فردا شده، عنوان کرد: سه چهار بازیکن ما قبل از بازی با ذوب‌آهن سه کارته بودند. آنهایی که برخی حرف‌ها را مطرح می‌کنند و نمی‌دانم چه اهدافی دارند، این را بدانند که اگر قرار بود کاری کنیم، بازیکنان سه کارته را برابر ذوب‌آهن به زمین می‌فرستادیم.

وی در مورد اینکه فردا روبه‌روی تیمی قرار می‌‌گیرد که پسرش در تراکتورسازی حضور دارد، گفت: نمی‌دانم نام این تقابل را رستم و سهراب می‌گذارید یا چه چیز دیگری، اما عماد جوان است و برای او آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در واکنش به این سؤال که آیا حاضر است تیمش شکست بخورد تا به پسرش به نوعی عیدی بدهد، گفت: دو تا پس گردنی به او عیدی می‌دهم!

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.