امداد خودرو

آیرال خبر- گشت های خودرویی بر مراکز استقرار شرکت های امداد خودرو و کنترل مجوزهای هرگونه جابجایی بار و اثاثیه منزل در ایام نوروز نظارت می کند.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، فاضل نادری مدیرعامل این سازمان با اعلام خبر فوق گفت: نظارت بر مراکز استقرار شرکت های امدادخودروها و نحوه خدمات رسانی آنها، تعیین صلاحیت هرگونه جابجایی بار و اثاثیه منزل با اخذ مجوز از سازمان جزء برنامه های مهم نوروز ۹۸ است.

وی افزود: با مشخص شدن محل ها، کمپ ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات امدادخودرو  و ارائه به موقع کمک رسانی، از هزینه ها و اتلاف وقت شهروندان و میهمانان جلوگیری می شود.

نادری در خصوص تعمیر در محل توسط امداد خودروها، اظهار کرد: تعمیرات جزئی که نیاز به زمان زیادی ندارد و در حیطه مهارت تعمیرکارهای امداد خودروها است، در محل انجام می شود و در غیر این صورت، خودرو به محل تعمیرگاه هایی که مالک اعلام می کند، یدک می شود.

وی ادامه داد: هیچ خودرو امدادی اجازه ندارد بصورت انحصاری و دلخواه خود، مراجعان را به تعمیرگاه خاصی ارجاع دهد بلکه شهروندان و مراجعان در انتخاب محل مراجعه برای تعمیرات مختار هستند و اولویت در احترام به حق انتخاب مردم است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز گفت: بروشورهای حاوی اطلاعات ایمنی و محل استقرار امداد خودروها و یدک کش ها در سطح شهر تبریز چاپ و در اختیار مسافران قرار می گیرد و از شهروندان محترم نیز درخواست می شود که از شرکت های مجاز تقاضای ارائه خدمات کرده و از امداد خودروهای متفرقه، به هیچ عنوان استفاده نکنند. البته سامانه ۱۳۷ شهرداری نیز آماده پاسخگویی به مشکلات احتمالی است.

وی افزود: شهروندانی که از ۲۸ اسفند۹۷  تا ۱۵ فروردین ۹۸ قصد انجام اسباب کشی دارند، باید بدانند که حمل هرگونه بار و اثاثیه منزل بدون مجوز، طی این مدت ممنوع بوده و در صورت رویت، هریک از مأموران یگان های پلیس با این افراد برخورد نموده و خودرو نیز توقیف می شود.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.