آیرال خبر،صبح امروز سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در جمع پاسداران سپاه عاشورا در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه استان آذربایجان شرقی، اظهار داشت: لشکر عاشورا در دوران دفاع مقدس نقش‌آفرینی‌های برجسته‌‌ای ایفا کرد که خط‌شکنی‌های این لشکر زبانزد خاص و عام بود و امروز نیز سپاه عاشورا نقش تعیین‌کننده‌ای در پیشبرد اهداف انقلاب دارد.

به گزارش آیرال خبر، امروز باب جهاد و شهادت باز است و این روحیه باعث شده تا ایران اسلامی با وجود دشمنی‌های داخلی و خارجی با عزت، با اقتدار و عظمت به راه خود ادامه دهد و این اقتدار هر بار روزافزون می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه علی‌رغم خواست و اراده دشمن، امنیت ایران اسلامی مستحکم‌تر از قبل است که باید آن را قدر دانست، تصریح کرد: امروز کانون ایستادگی در مقابل استکبار، ایران اسلامی است و باید برای عمق‌بخشی به اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنیم زیرا 37 سال بعد از انقلاب دستاوردهای بزرگی کسب کرده‌ایم اما هنوز راه زیادی در پیش داریم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی 2 بعد داخلی و خارجی دارد، گفت: در بعد خارجی پیشرفت‌ها چشمگیر است و این مرهون هدایت‌های رهبر انقلاب و ایستادگی ملت در مقابل زورگویی هاست و سکینه و آرامشی که امروز مردم ایران دارند علی‌رغم مشکلات داخلی و اقتصادی چیزی جز الطاف الهی نیست و بدون تردید ما با عمل به مبانی دینی و قرآنی به این عزت رسیده‌‌ایم.

سرلشکر جعفری اضافه کرد: در بعد داخلی نیز باید با همت والا و عمل به آرمان‌های انقلاب مشکلات را از سر راه برداریم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه سپاه و بسیج به عنوان ارکانی که بیشترین بار انقلاب را بر دوش می‌کشند چه باید بکنند و آیا باید در بعد بیرونی کار کنیم یا ابعاد داخلی؟ گفت: ما باید در داخل کشور توجه‌‌مان را به تقویت مبانی انقلاب اسلامی معطوف کنیم.

این فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه ما باید همیشه آمادگی‌های لازم در مقابل تهدیدات را داشته باشیم، گفت: سال‌هاست که با جنگ روبرو هستیم و آن را احساس نمی‌کنیم و آنچه که امروز ایران اسلامی را تهدید می‌کند جنگ نرم و جنگ فرهنگی و سیاسی دشمن بر علیه ماست و امروز همه ما وظیفه داریم در مقابل جنگ نرم دشمن مقابله کنیم که تنها دغدغه رهبر انقلاب مشکلات فرهنگی است.

وی یادآور شد: در سال 88 دشمنان، با هوشیاری رهبر انقلاب و مردم، از حمله نرم خود نتیجه معکوس گرفتند آنها بنا داشتند ستون خیمه انقلاب یعنی ولایت را بزنند اما مردم با هوشیاری کامل مقابل آن توطئه‌ها ایستادند.

سرلشکر جعفری بیان داشت: دشمن بعد از نتیجه نگرفتن از فتنه 88 بنا را بر تهدیدات خارجی گذاشت و داعش را به راه انداخت اما امروز مکر الهی بر مکر دشمنان غلبه کرد و دستاوردهای مهمی در منطقه به نفع جبهه مقاومت حاصل شد.

سیاسی94/11/21

کدخبر110508

خبرنگار125

انتهای پیام /

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.