شهردار تبریز گفت: همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) پارک محله‌ای یاسمن واقع در کوی مختاروند و پارک مدافعان سلامت واقع در کوی پزشکان در هفته آینده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار کرد: پارک محله‌ای یاسمن با ۵هزار ۳۰۰ مترمربع مساحت و با اعتبار ۱۶۶ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال و پارک مدافعان سلامت با ۷ هزار و ۳۴۹ مترمربع و اعتبار ۱۳۱ میلیارد تومان  تملک و احداث شده است که در روزهای آتی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرند.

او ادامه داد: همچنین کلنگ‌زنی فاز ۲ پارک مهر ولایت شهرک اندیشه به متراژ ۳۵ هزار متر مربع  و کلنگ‌زنی احیای باغات لاله به متراژ ۳۵ هزار مترمربع که در راستای طرح باغ‌شهری تبریز تملک شده‌اند، دیگر پروژه‌های  شهرداری منطقه ۷ در هفته اول آبان است که با حضور مسئولین شهری آغاز می‌شود.

ایرج شهین باهر یادآور شد: شهرداری تبریز در طول سه سال گذشته موفق به احداث ۳۹ پارک محله‌ای در سطح شهر تبریز شده است که با افتتاح و بهره‌برداری از این دو پارک جدید مساحت کل پارک های جدیدالحداث به ۴۲۸هکتار می رسد.

توسط تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.