بعد از گل تیم فوتبال هوادار، تماشاگران پرسپولیس این تیم را بی غیرت خطاب کردند.

به گزارش آیرال تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان هوادار بود که در نهایت با یک گل مغلوب حریفش شد. محمدجواد محمدی در دقیقه ۸۷ زننده تک گل بازی بود.

پیش از آغاز مسابقه، یحیی گل‌محمدی همراه با برخی اعضای کادر فنی پرسپولیس به سمت نیمکت هوادار رفت تا با ساکت الهامی احوالپرسی کند اما از آنجا که سرمربی هوادار هنوز در نیمکت تیم خود مستقر نشده بود، گل‌محمدی برای لحظاتی منتظر ماند و در ادامه با الهامی دیدار کرد.

پیش از شروع بازی، داور بازی از لباس بیرانوند ایراد گرفت که این موضوع باعث دروازه‌بان پرسپولیس راهی رختکن شده و لباسش را اصلاح کند. به همین خاطر بازی با دقایقی تاخیر آغاز شد.

هواداران پرسپولیس در دقایقی از بازی، یحیی گل‌محمدی را تشویق کردند. این دیدار در حضور حدود سه هزار هوادار برگزار شد.

در یکی – دو صحنه هواداران پرسپولیس علیه داور مسابقه و برخی بازیکنان تیم فوتبال هوادار نظیر بابک مرادی شعار سر دادند.

نیمکت‌نشینان پرسپولیس و هوادار هم در یکی – دو صحنه نسبت به عمکرد داور معترض بودند که این موضوع را به داور چهارم انتقال دادند.

بعد از گل تیم فوتبال هوادار که توسط محمدجواد محمدی به ثمر رسید، برخی از هواداران پرسپولیس شعار «بی‌غیرت» سر دادند. برخی از آنها هنگام خروج بازیکنان و داوران از زمین بازی با پرتاب برف آنها را بدرقه کردند. قبل از این گل یحیی گل‌محمدی به‌شدت به تصمیم داور اعتراض کرد و معتقد بود که خطای پشت محوطه جریمه هوادار روی محمد عمری دیده نشده است

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.