تبریز-اخبار کوتاه تراکتورسازی| شاگردان لیکنز در چمن مصنوعی تمرین کردند

به گزارش آیرال خبر، تیم تراکتورسازی یکشنبه هفته آینده در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور میهمان تیم نساجی مازندران خواهد بود.

دیدار نساجی – تراکتورسازی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود که زمین آن، چمن مصنوعی است.

در این راستا، تراکتورسازان امروز (جمعه) و پیش از سفر به قائمشهر، تمرین خود را در زمین چمن مصنوعی باشگاه شهرداری تبریز برگزار کردند.

برگزاری تمرین تراکتورسازی در چمن مصنوعی با تصمیم جورج لیکنز اتفاق افتاده تا بازیکنان با شرایط بازی در این نوع چمن آشنا شوند.

تراکتورسازی بدون غایب مقابل نساجی

تراکتورسازی یکشنبه در حالی به مصاف نساجی می‎رود که برای این دیدار بازیکن محروم ندارد و جرج لیکنز می‌تواند از همه بازیکنانش بهره ببرد.

همچنین ساسان انصاری هم که هفته گذشته به خاطر محرومیت نتوانست برای تراکتورسازی به میدان برود، این هفته مشکلی برای دیدار مقابل نساجی نخواهد داشت.

لک تنها محروم نساجی

علی‌رغم تراکتورسازی، نساجی در دیدار هفته هفدهم یک بازیکن تاثیرگذارش را به خاطر محرومیت در اختیار نخواهد داشت و آن حامد لک است.

دروازه‎بان تیم نساجی در دیدار هفته گذشته این تیم مقابل ذوب‌آهن با کارت زرد داور جریمه و ۴ کارته شد تا دیدار مقابل تراکتورسازی را از دست بدهد.

غیبت ۲ بازیکن استقلال مقابل تراکتورسازی

پس از دیدار مقابل نساجی، تراکتورسازی در هفته آینده در چارچوب هفته هجدهم رقابت‎های لیگ برتر میزبان تیم استقلال تهران خواهد بود که استقلال برای این دیدار دو بازیکن خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

فرشید باقری و محمد دانشگر دو بازیکن تیم استقلال هستند که به خاطر محرومیت نمی‎توانند مقابل تراکتورسازی به میدان بروند.

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.