IMG_6997.JPG

آیرال خبر- شهردار تبریز با حضور سرزده در منطقه هشت شهرداری تبریز، ضمن بازدید از روند خدمات اداری و اجرایی، از تلاش کارکنان این منطقه قدردانی کرد.

به گزارش آیرال خبر به نقل از شهریار، ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز صبح امروز با حضور سرزده در شهرداری منطقه ۸ در این بازدید، با حضور در بخش‌های مختلف شهرسازی، ماده ‌صد و اجرای احکام، ضمن اطلاع از روند خدمت رسانی به شهروندان با تعدادی از آنان گفتگو کرد.
شهردار تبریز، در حاشیه این بازدید گفت: انتظار می‌رود، کارکنان منطقه ۸ با حفظ روند رو به رشد خود، فرصت‌های درآمد ایجاد پایدار را بیش‌ از پیش قدر دانسته و در جذب و تسهیل طرح‌های سرمایه‌گذاری فعال باشند.
شهین‌باهر، مناطق را جایگاه اول خدمتگزاری در شهرداری دانست و اظهار داشت: در خصوص صدور پروانه‌ها، باید خدمات اداری تسهیل شده و شاهد کاهش پیچیدگی‌های اداری باشیم.
وی افزود: در واقع این اقدامات همان مفهوم تکریم ارباب رجوع است و در صورت برخورداری از ثبات لازم، می‌تواند به افزایش مشارکت‌پذیری، تقویت منابع درآمدی منطقه تبدیل شود.
وی همچنین پس از بررسی تعدادی از پرونده‌های در دست اقدام، از تلاش مدیریت و عوامل اجرایی و اداری منطقه قدردانی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه عمده پرونده‌ها، مطابق با معیارهای مقرراتی، رسیدگی شده و این نشان‌دهنده تلاش‌ منطقه برای تسهیل و انسجام سیستم اداری است.
شایان ذکر است رضا پاک نهاد، شهردار منطقه هشت تبریز نیز در این بازدید، گزارشی از اقدامات هر یک از حوزه های اجرایی منطقه ارائه کرد.

 

توسط سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.