50 واحد تولیدی آذربایجان شرقی با حمایت قوه قضائیه به چرخه تولید بازگشته است

 رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: براساس تاکیدات رییس قوه قضائیه، نباید اجازه دهیم حتی یک نفر بیکارشده و واحد تولیدی تعطیل شود، در آذربایجان شرقی 50 واحد تولیدی کوچک و بزرگ با حمایت قوه قضائیه به چرخه تولید برگشته و حتی در برخی موارد صادرات نیز انجام می‌شود.

به گزارش آیرال خبر، موسی خلیل اللهی با بیان این‌که اولویت‌های دستگاه قضایی استان بر اساس برنامه‌های تحولی رئیس قوه قضائیه، حفظ حقوق عامه، حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع و مبارزه با مفاسد در همه شئون است، اظهار کرد: در خصوص شرکت پالایش نفت تبریز سه مولفه حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع و اشتغال و حقوق عامه در کنار هم قرار دارد.

وی با تاکید بر این‌که یکی از وظایف اصلی دستگاه، مبارزه با فساد است، افزود: قوه قضائیه مصمم به مبارزه با فساد بوده و با توجه به اقدامات اخیر شاهد بودیم که این مساله را از داخل قوه قضائیه شروع کرده و پیام این اقدامات برای جامعه این بوده که خط قرمزی برای تشکیلات قوه قضائیه وجود ندارد و هر کجا فسادی اتفاق بیافتد برخورد می‌شود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی اضافه کرد: در کنار مبارزه با فساد یکی از اقدامات دیگرمان حفظ اشتغال موجود و کمک به ایجاد اشتغال و تولید و حمایت از سرمایه گذاری مشروع است.

وی در ادامه با بیان این‌که یکی دیگر از وظایف دستگاه قضایی طبق قانون اساسی حفظ حقوق عامه بوده که در این خصوص دادستان مرکز استان و معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان نقش به‌سزایی دارد، گفت: خوشبختانه در خصوص برخی مشکلات شرکت پالایش نفت تبریز تلاش کرده‌ایم تا بدون ایجاد مشکل برای اشتغال و تولید، حفظ حقوق عامه تامین شود؛ البته با توجه به گزارش‌های ارسالی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اقدامات خوبی انجام شده است.

به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان آذربایجان شرقی، وی با تاکید بر این‌که اشتغال در واقع به پیشگیری از وقوع جرم و بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند، افزود: شرکت پالایش نفت تبریز نقش بسیار مهمی در حمایت از اشتغال در استان داشته و بر همین اساس امیدواریم در راستای ادامه حیات این واحدهای تولیدی اقدامات خوبی انجام شود.

توسط تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.